TİDE - Türkiye İç Denetim Enstitüsü
Kullanıcı Adı: Şifre: Üye olmak istiyorum | Şifremi unuttum
TİDE
TIDE ECIIA IIA
TİDE, ECIIA ve IIA üyesidir
About TIDE
TIDE Hakkinda

TÜRKİYE İÇ DENETİM KONGRESİ

Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nün ülkemizde İç Denetim mesleğine kattığı en önemli değerlerden birisi kuruluşundan iki yıl sonra başlattığı ve bugüne kadar başarıyla sürdürdüğü mesleki ulusal kongre geleneğidir. 1997 yılında ilk Türkiye İç Denetim Kongresi gerçekleştirilerek günümüze kadar her yıl kesintisiz olarak devam eden ulusal mesleki buluşma geleneği oluşturuldu.

İş dünyası, kamu, düzenleyici otoriteler, önemli meslek örgütleri ve üniversitelerin önde gelen temsilcilerinin katılımıyla ve sponsorlarımızın desteğiyle yapılmakta olan Türkiye İç Denetim Kongresi sürdürülebilirliğini kanıtlamıştır. Bu süreklilik, mesleki örgütlenmemizin gücünün  en büyük ifadesidir. Her sene, değerli katılımcılar tecrübe ve görüşlerini Türkiye İç Denetim Kongresi vasıtasıyla meslektaşlarımız ile paylaşmaktadırlar.

Her yıl mesleğin gelişmesine yönelik değişimler ve önceliklerin dile getirildiği “Kongre Ana Temaları” ile vizyoner mesleki yaklaşım sağlanmaktadır. Türkiye İç Denetim Kongreleri, her gün artan ilgi ile İç Denetim mesleğinin gündemini belirlemeye devam etmektedir.

Bugüne kadar gerçekleştirilen Türkiye İç Denetim Kongrelerinin program, sunum ve fotoğraflarına üst açılır menüler aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Seminer Programı

Diğer Sitelerimiz

İç Denetim Dergisi

Türkiye İç Denetim Kongresi

Mesleki Gelişim Akademisi

Akademik Forum 2016

İç Denetime Genç Bakış

Sanal Müze

Site İçi Arama

Ara


Site Haritası / Sıkça Sorulan Sorular

Basn Odas
Basın Odası Mevzuat Envanteri