TİDE - Türkiye İç Denetim Enstitüsü
Kullanıcı Adı: Şifre: Üye olmak istiyorum | Şifremi unuttum
TİDE
TIDE ECIIA IIA
TİDE, ECIIA ve IIA üyesidir
About TIDE
TIDE Hakkinda

YAYINLAR

Türkiye İç Denetim Enstitüsü'nün faaliyetlerini meslektaşlar ve kamuoyu ile paylaşabilmek ve  mesleğin gelişimine çok boyutlu katkı sağlayabilmek bakımından kuruluşundan itibaren başlayan ve zamanla çeşitliliği artan biçimde basılı ve elektronik yayıncılık faaliyetleri söz konusudur.

Enstitünün 27 Mart 2010 yılında yapılan 15.Genel Kurul'un da onaylanan "Yayın Yönetmeliği" ile yayıncılık faaliyetleri daha kurumsal ve bütünsel bir yaklaşımla değerlendirilmiş, basılı ve elektronik yayıncılığın esasları bu yönetmelik ile belirlenmiştir.

Basılı Yayıncılık açısından "Meslek Yayınları" şeklindeki kitap yayınları, İç Denetim Dergisi ve Bülten şeklinde üç farklı boyut bulunmaktadır.

Elektronik Yayıncılık konusunda ise Türkiye İç Denetim Enstitüsü resmi internet sitesi olan www.tide.org.tr ile İç Denetim Dergisi'ne ilişkin www.icdenetimdergisi.org, Türkiye İç Denetim Kongresi'ne ilişkin www.icdenetimkongresi.org, Türkiye İç Denetim Enstitüsü Mesleki Gelişim Akademisi'ne ilişkin www.icdenetimakademisi.org ve Sanal Müze'ye ilişkin www.tidemuze.org şeklinde alt internet siteleri yayınları söz konusudur.

Seminer Programı

Diğer Sitelerimiz

İç Denetim Dergisi

Türkiye İç Denetim Kongresi

Mesleki Gelişim Akademisi

Akademik Forum 2016

İç Denetime Genç Bakış

Sanal Müze

Site İçi Arama

Ara


Site Haritası / Sıkça Sorulan Sorular

Basn Odas
Basın Odası Mevzuat Envanteri